Tvorba WEB stránok

Chceli by ste od nás reklamnú kampaň, ale nemáte web stránku? Nevadí! My Vám navrhneme modernú responzívnu stránku - (prispôsobuje sa veľkosti Display zariadenia). Stránky spĺňajú nastavenia potrebné pre správnu rýchlosť zobrazenia a načítavanie informácii tzv. SEO. Samozrejmosťou je SSL certifikát pre zabezpečenie https://. Layout navrhneme podľa Vašich požiadaviek a potrieb pre úspešnú reklamu. Taktiež Vám vytvoríme kontaktný formulár podľa požiadaviek.

Zakladanie a správa účtov

Vo svete reklamy je dôležitá nielen platená reklama, ale aj aktívna práca so sociálnymi sieťami ako sú Facebook, Instagram, YouTube, Twitter či Pintarest a iné. Tiež je základom účet "Google moja firma" kde tiež môžete dať vedieť zákazníkom o svojích službách či produktoch a získavať recenzie.

Branding

Branding - budovanie povedomia firmy je často podceňované, napriek tomu je to jedna z dôležitých firemných činností pre dosahovanie úspechu v podnikaní. Poradíme Vám, čo a ako robiť, aby ste boli svojim zákazníkom na očiach aj keď práve teraz Vaše služby nepotrebujú. Okrem kompletnej činnosti v online reklame Vám zabezpečíme aj fyzické reklamy od vytvorenia jedinečného loga, cez reklamné banery až po reklamný polep auta Vašej firmy.Toto zabezpečujeme v spolupráci s našimi spoľahlivými partnermi.

Spoločne

Na nezáväznom stretnutí si zdelíme informácie o Vašich potrebách a možnostiach, ako pozdvihnúť vašu firmu.

Kontakt